Mijn Blush Stash
Ik heb thuis twee kasten vol met makeup staan. De meest girly lade in die kasten – en ook de rommeligste, om eerlijk te zijn – is natuurlijk mijn lade met blushes! Pink overload! Overal mooie doosjes, gels, crèmes, ik ga er zowaar van blozen. Voor mezelf vind ik blush heel belangrijk: zonder blush zie ik er ongezond en kleurloos uit. Vandaag laat ik je mijn verzameling blushes zien! Lees snel verder!
Voor een erg uitgesproken beauty-addict als ik vind ik dat mijn blush-stash best nog bescheiden is. Ik denk dat ik in totaal 16 losse blushes heb, en ook nog twee paletten met blush. Dat valt best mee, niet?
Ik heb echt een mengeling van alles: ik heb natuurlijk poederblushes, maar ook blushes in gelvorm, en crèmeblushes. Ze gaan van felroze naar rood, naar perzikkleurig naar terracotta. Koel of warm, ik vind ze allemaal fantastisch! En omdat ik natuurlijk ook vaak andere mensen opmaak dan mezelf, vind ik het belangrijk dat ik veel kleurtjes heb waar ik uit kan kiezen.
Hierboven zie je al mijn poederblushes. Het zijn er in totaal negen, en dat vind ik persoonlijk niet overdreven veel. Links zie je mijn koele blushes (die ik vaak in de winter gebruik) en rechts mijn warme blushes. De blush die momenteel mijn favoriet is, en die ik dan ook bijna elke dag gebruik, is Hot Mama van TheBalm, een warme peachy kleur met gouden shimmers.
Ik heb ook een aantal crème- en gelblushes. Ik werk heel graag met crèmeblushes, omdat je ze echt prachtig onzichtbaar kan inblenden in de huid. Ook hier heb ik weer een aantal koele en een aantal warme tinten.
Ten slotte heb ik nog twee blushpaletten. Links een palette dat ik ooit eens van iemand kreeg, het merk staat niet op het palette, maar er zitten wel tien mooie blushkleurtjes in. Dit palette neem ik vaak mee als ik een opdracht heb, maar ik gebruik het verder niet vaak. Het ‘stapeltje’ rechts besprak ik onlangs, en heb ik opgestuurd gekregen van BornPrettyStore (klik hier voor het artikel). Van het torentje vind ik vooral de onderste blush prachtig!
Zo, dit waren al mijn blushes. I <3 blush, dus ik twijfel er niet aan dat het er binnenkort nog veel meer worden, zeker met al die prachtige kerstcollecties die ik de laatste tijd tegenkom.
Hoe ziet jouw blush-stash eruit?
Doe je al mee met mijn winactie? Je kan een makeuppakket ter waarde van meer dan €150 winnen!
P.S.: volg je Silkeblogs al?
Wat een mooie stash heb je, en wat een diversiteit aan kleuren! Ik blijf zelf altijd een beetje weg bij poppige roze kleurtjes en cremeblushes omdat ik niet vaak foundation opdoe. Denk dat ik er zelf een stuk of 20 heb, valt nog mee toch?
Dat valt ook nog wel mee. Welke kleuren heb je dan het meest?
Vooral peachy kleuren ben ik gek op, en jij?
Ik ben ook een peach-fan, maar ik vind berry-kleurtjes ook supermooi! =D
Je hebt al een prachtige stash opgebouwd zeg, fijn weekend! x
Bedankt! Jij ook een fijn weekend toegewenst x
Je hebt er echt wel erg veel, ik heb er tot nu toe misschien 3 haha 🙂
Mooie collectie aan blushes heb je zeg! Een echte blush fan!
XOXO esmee
I looooove blushes, met name roze tinten. Ik heb sinds kort ook een perzik tint toegevoegd (van Guerlain) en ook die valt in de smaak. Ik heb geen idee hoeveel ik er heb, maar o.a. die van Too Faced, Shiseido, MAC en Benefit zijn favoriet <3
Is er één blush die je zeker aanraadt? Ik ben nog op zoek naar mooie blushes =D
Ik heb eigenlijk enkel een peachy blush van Catrice (en ik denk dat ik die bij jou zie liggen met een gigantische pan). Wat een mooie collectie heb je!
Haha, ja dat is lange tijd een favoriet geweest (zoals je duidelijk kan zien)