Utsukusy Bijin Facial Cleanser Cream
Zelf had ik nooit eerder van het merk gehoord, maar Utsukusy is een merk dat zich specialiseert in natuurlijke producten. Hun producten zijn geïnspireerd door Japanse schoonheidsrituelen, en hebben ook heel wat etherische oliën en kruiden in hun assortiment. Mijn eerste kennismaking met het merk was met de Bijin Facial Cleanser Cream. Een gezichtsreiniger die erg geschikt zou zijn voor de gevoelige huid. En dat heb ik getest, dus lees snel verder!
De Utsukusy Bijin Facial Cleanser Cream zit in een simpele tube, en qua vormgeving zie je meteen dat hij geïnspireerd is op Japan. Deze cleanser is verkrijgbaar in een klein formaat van 50ml, en een groter formaat van 200ml. Hij is wel aan de prijzige kant: voor de kleine tube betaal je €22 en voor een grote tube tel je zo’n €49 neer.
- Utsukusy Bijin Facial Cleanser Cream 50ml, €22
Het is eigenlijk niet echt een face wash en ook geen reinigingsmelk, maar er iets tussenin. Je kan hem voor de twee gebruiken. Hij zou ervoor zorgen dat je huid afvalstoffen kan verwijderen, de poriën fijner worden en de huid gehydrateerd wordt. Ik vroeg aan mijn broer Wolf of hij hem voor mij wou testen, en dat deed hij. Hij gebruikte de Utsukusy Bijin Facial Cleanser Cream elke dag om zijn gezicht te wassen.
Zijn verdict: het is een fijne crème die aangenaam op de huid voelt. Na gebruik voelde zijn huid zachter, maar op lange termijn is er niet enorm veel verschil in zijn huid. Hij heeft hem nu iets langer dan drie weken gebruikt, en hoewel hij het wel een fijn product vond, denkt hij niet dat hij hem opnieuw zou kopen.
Dit is de ingrediëntenlijst:
Aqua, glycerin, sodium lauryl wheat animo acids, stearic acid, cetyl alcohol, butyrospermum parkii, prunus dulcis extrace, calendula officinalis extract, chamomilla recutita extract, prunus armeniaca kernel oil, carbomer, ceteth-20, steareth-20, triethanolimine, imidazolidinyl urea, methylisothiazolinone, methylcholoroisothiazolinone, magnesium nitrate, magnesium choride, parfum
Conclusie
Ik heb gemengde gevoelens bij de Utsukusy Bijin Facial Cleanser Cream. Enerzijds is het een fijne cleanser, en maakte hij Wolfs huid zacht en glad, maar op lange termijn is het effect niet om over naar huis te schrijven. Ik weet dat er heel wat bloggers zijn die fan zijn van dit merk, maar voorlopig hoor ik daar niet bij. Een slecht product kan ik de Utsukusy Bijin Facial Cleanser Cream zeker niet noemen, maar enthousiast word ik er ook niet van. Ik geef de Utsukusy Bijin Facial Cleanser Cream een 5/10.
Heb jij ervaring met de producten van Utsukusy?
P.S.: Volg je me al?
Ik moet eerlijk bekennen dat ik het merk nog niet ken. Goed dat je kritisch bent bij het testen van het product.
Hmmm, voor mij klinkt het niet echt als muziek in de oren. Zeker niet nadat ik de ingrediëntenlijst zag. Jammer! Maar wel een goede en duidelijke review!
Liefs,
Elles
Jammer dat hij je niet helemaal bevalt. Ik vind hem zelf wel echt super en zweer erbij. Heb dan ook al mijn andere gezichtsverzorging weggedaan haha
Ik vind hem super, maar ik heb ook geen last van bepaalde ingrediënten. Als je dat wel hebt snap ik dat je kritisch bent. Voor mij zijn bijvoorbeeld parfum en alcohol geen probleem. Dat scheelt!
Dank je wel voor je blog! Als je twijfels hebt over sommige ingrediënten mag je natuurlijk altijd contact met ons opnemen zodat we je kunnen uitleggen wat sommige ingrediënten zijn. Het parfum is namelijk een samenstelling van essentiële oliën die de ‘Utsukusy’ geur vertegenwoordigen omdat vele natuurlijke ingrediënten geen geur hebben.
In het vervolg mag je dus altijd je vragen bij ons terugleggen voor je research over een product als je een product gaat reviewen.