Outfit: Lila Love
Lila is een kleur die ik gewoon kei-, keiveel zie terugkomen. Hoewel ik zelf eigenlijk niet echt met koele tinten sta, wilde ik het toch ook eens een kans geven. Tegenwoordig word ik namelijk heel blij van pasteltinten. Vandaag dus mijn eerste lila outfit, en hij is meteen volledig lila, haha!
De kleur is misschien niet heel erg uitgesproken, maar mijn broek en vest zijn allebei licht lila. Ik ben fan van deze look!
Mijn broek en vest zijn allebei van Missguided. Da’s echt een merk waar ik heel soms iets supermooi vind, als ik online zoek. Toen ik deze set zag wilde ik hem meteen dragen. De broek is een relaxed model dat lijkt op een mom-jeans. De vest is heel erg oversized, hoewel ik maat 32 heb genomen. Ik raad dus zeker aan om hem in een maatje kleiner te bestellen. Dan heb je nog altijd een oversized look!
Omdat de lila kleur al genoeg was, combineer ik de look met een simpel wit topje en een paar witte sneakers. Mijn topje is van ASOS Design. Het is een basic die ik supervaak draag als neutraal stuk om te combineren met een specialere outfit. Mijn sneakers zijn van Tommy Hilfiger. Mijn zonnebril, tot slot, is uiteraard mijn favorietje van Ray Ban.
Broek: Missguided // Vest: Missguided // Topje: ASOS Design // Sneakers: Tommy Hilfiger // Zonnebril: Ray Ban
Hou jij ook zo van lila?
P.S.: Volg je me al?
weer een geslaagd outfitje wat ik ook wel kan waarderen om te dragen denk ik
Lila vind ik altijd een vriendelijke en ook wel rustgevende kleur. Het doet me denken aan lavendel om de een of andere reden.
O wat leuk! Lekker fris. Grappig, zou zelf niet snel naar lila kijken maar nu ik het zo zie ga ik dat volgende keer toch wel doen
Wat een geweldig pak! Ik hou van lila
Leuk! Ik had het vroeger nooit gekocht denk ik maar zou het nu zo kopen. Ook mooi met blond haar!
Het staat mooi! Ik dacht nooit dat lila en blond mooi was. Maar nu ben ik toch gaan twijfelen. Zal toch ook eens wat lila proberen dan misschien
Wat een geweldig pak, staat je super!
Wat deze outfit staat je enorm goed, wat een mooi stijl broek ook.
Wat mij betreft staat die kleur je perfect – best een leuke outfit 🙂